на складі

Дитячий автотренажер із кермом ZZ1439B на тему "Космос", музика та світло, рухомі деталі, дитячі розвивальні іграшки
1 146 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ZZ1439B
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо до вашої уваги дитячий автотренажер ZZ1439B — ідеальна розвага для маленьких автолюбів! Цей яскравий і захопливий столик із кермом не просто іграшка, а справжній світ пригод, який допоможе вашій дитині розвивати уяву, координацію та дрібну моторику.
Особливості:
- - яскрава підсвітка;
- - автоматичний гвинтовий підіймач;
- - звукові ефекти та мелодія;
- - кнопка перемикання швидкості;
- - кнопка увімкнення/вимкнення підсвітки;
- - кнопка увімкнення/вимкнення звуку;
- - у наборі представлені кольорові кульки;
- - знімні ніжки;
- - ефекти працюють від 3 батарейок "АА" (не додаються).
Автотренажер ZZ1439B стане чудовим подарунком для будь-якої дитини, яка любить автомобілі та пригоди. Нехай ваш маленький водій вирушає у свою першу віртуальну подорож уже сьогодні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий тренажер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 146 ₴







