
Ходунки-штовхач-каталка дитячі 3в1 6043-6044 з розвивальним столиком, дитячі ходунки
1 036 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6043-6044
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ходунки-каталка 3в1 — це справжній центр раннього розвитку для малюка! На бізі-панелі стільки всього захопливого!
Характеристики- - розмір ходунків 40,5-40,5-в43,5см
- - Стіл;
- - ігрова панель;
- - шестерні, що обертаються;
- - кермо-пискавка;
- - рухомі деталі.
- - машинка-звук, світло
- - розвиває дрібну моторику, логіку, слух і координацію рухів;
- - виготовлене з пластику.
Дитина розвиватиме дрібну моторику, слух, зір і координацію, досліджуючи нові форми, кольори та звуки. Іграшку можна використовувати як ходунки, ігровий стіл або окрему іграшкову панель!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ігрова панель |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 40.5 см |
| Ширина | 40.5 см |
| Висота | 43.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 036 ₴





