на складі

Машина поліцейський джип на радіокеруванні 9020-6F на гумових колесах, з амортизаторами, машинки на керуванні
1 685 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9020-6F
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Потужний гігант на великих гумових колесах готовий до своїх відповідальних завдань. Поліцейська машина має великий розмір, 46 см завдовжки, тож доведеться розчистити для неї простір, щоб дати розгорнутися.
Іграшка має протиударний корпус, кілька футуристичний дизайн, просте й інтуїтивно зрозуміле керування оригінальним пультом на частоті 2,4 GHz.
Особливості:
- - розмір: 46 см
- - пульт керування 2,4 GHz працює від 2 батарейок "АА" (не додаються);
- - тип живлення машини — акумуляторна батарея 7,4 V;
- - амортизатор
- - протиударний корпус;
- - великі гумові колеса;
- - рух уперед/назад, зліва/праворуч.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 685 ₴





