
Літак винищувач ZJ100A на радіокеруванні (запасні лопаті, світло, пінопласт), іграшка на пульті управління
1 021 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ZJ100A два вида
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радіокерований літак-винищувач подарує дитині відчуття справжнього польоту та неймовірні емоції від керування. Він поєднує в собі міцність, сучасні функції та яскравий дизайн.
Комплектація
• Літак;
• Акумулятор і USB-дріт для заряджання;
• Пульт керування;
• Вікортина;
• 4 запасні пропелери.
Інтерактивний:
• Яскраві світлодіоди допомагають краще бачити літак у темряві — це додає ефектності під час польоту.
Особливості:
• Сучасний дизайн і реалістична форма літака відразу привертають увагу та викликають захоплення. Представлений у 2 кольорах на вибір.
• Потужний двигун і 4 проперелери допомагають літака швидко злітати й маневрувати в повітрі, роблячи оберти на 360 градусів.
• Інтуїтивно зрозуміле керування й дивовижний радіус керування, завдяки пульту, що дає відчуття справжньої свободи в небі.
• Літак має легкий, але водночас міцний корпус, завдяки якому літак не боїться падінь і зіткнень.
Розвиток: розвиває координацію, уяву, просторове мислення й уважність дитини.
Пульт керування працює від 3 батарейок типу ААА (не входить до комплекту)
Розміри упакування: 31х9,3х20,5 см
Розміри літака: 25х18х5 см
Комплектація
• Літак;
• Акумулятор і USB-дріт для заряджання;
• Пульт керування;
• Вікортина;
• 4 запасні пропелери.
Інтерактивний:
• Яскраві світлодіоди допомагають краще бачити літак у темряві — це додає ефектності під час польоту.
Особливості:
• Сучасний дизайн і реалістична форма літака відразу привертають увагу та викликають захоплення. Представлений у 2 кольорах на вибір.
• Потужний двигун і 4 проперелери допомагають літака швидко злітати й маневрувати в повітрі, роблячи оберти на 360 градусів.
• Інтуїтивно зрозуміле керування й дивовижний радіус керування, завдяки пульту, що дає відчуття справжньої свободи в небі.
• Літак має легкий, але водночас міцний корпус, завдяки якому літак не боїться падінь і зіткнень.
Розвиток: розвиває координацію, уяву, просторове мислення й уважність дитини.
Пульт керування працює від 3 батарейок типу ААА (не входить до комплекту)
Розміри упакування: 31х9,3х20,5 см
Розміри літака: 25х18х5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип моделі | Літак |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021 ₴




