
Надувне ліжко-матрац 64906 фірми Intex, двоспальне, 152*203*46см, з вбудованим електронасосом, надувні матраци
3 966 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 64906
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Люксова серія Prem Aire 64906
Завдяки виробнику електронасоса, який йде в комплекті, за лічені хвилини можна організувати спальне місце завдовжки 203 см завширшки 152 см і заввишки 46 см.
Текстура верхнього покриття виготовлена з ламінованого покриття, що підсилює міцність і захист від проколів, порівнюючи зі схожими менш дорогими виробами.
А для кращої стійкості ліжко обладнане спеціальними поперечними перегородками, розташованими всередині каркаса. Перегородки виготовлені за інноваційною технологією Dura Beam. Ця технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великої кількості високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються й не деформуються в процесі експлуатації ліжка. У такий спосіб забезпечується жорсткість і стабільність її каркаса. Тому ліжко не проминається й не продається впродовж усього терміну експлуатації.
Характеристики
- Розмір (ДxШxВ) 203 x 152 x 46см
- Вага 18,4 кг
- Внутрішня система Dura-Beam PLUS
- Максимальне навантаження 273 кг
- Матеріал ПВХ із велюровим покриттям
- Насос вбудований електронасос
- Товщина матеріалу 0,38/0,53 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Тип | Надувне ліжко |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 18.4 кг |
- Ціна: 3 966 ₴



