
Човен надувний 68380 від Intex Seahawk, (розмір 295*137*43 см, гребний, триміснийа, трикамерний, з веслами)
4 176 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 68380
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Матеріал човна Intex Seahawk — якісний тришаровий поліхлорвініл Super Tough, перший і третій шар — вініл високої міцності, другий шар — сітчастий поліестер. Завдяки цьому тришаровому компоненту міцність човна Intex Seahawk не залежить від впливу агресивного середовища: бензину, морської води, машинної оливи.
Матеріал також добре почувається під час зміни температур (плюсових). Армована тканина досягає товщини 0,58 мм.
Човен Intex складається з абсолютно незалежних трьох повітряних відсіків. Кожен відсік має клапан для швидкого завантаження й надування човна. Основний зовнішній відсік надає човні форми. Внутрішні відсіки створюють жорсткість човна на плаву та гарантують пасивну безпеку, у разі пошкодження основного відсіку. Надувна підлога забезпечує додатковий комфорт перебування всередині човна. Для зручності конструкція надувної підлоги зроблена хвилястою, поперок бортам човна.
Човен має кріплення для весел і дві човникові вимкнені. На носі є пластикова ручка для перенесення човна або спуску на воду. Навколо зовнішньої камери розміщений мотузковий трос, його можна використовувати як для буксирування човна, так і для швартування.
Розмір 295*137*43 см
У комплекті:
- 2 весла, кожне по 122 см. Їх можна об'єднати в одну довгу весла
- два тримачі для вудок
- -Ведмеильні вимкнені
- -швартувальна ручка
- одна кишеня для снастей або акумулятора
- зовнішній леєр (страховувальний трос)
- надувні сидіння
- ремкомплект
Вага в упаковці: 14,35 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 295 см |
| Ширина | 137 см |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Тип сидіння | Надувне |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Загальна вага | 14.35 кг |
| Особливості | Кочети, Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Тримач для вудки, Розбірні весла |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Місткість | 3 чол. |
- Ціна: 4 176 ₴

