
Надувне ліжко-матрац 64488 фірми Intex, односпальне, 99*191*51 см, з вбудованим електронасосом, надувні матраци
4 127 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 64488
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Розмір 99 * 191 * 51 см
У комплекті: У комплектацію входять: ліжко односпальне надувна INTEX 64488 серії Supreme Air-Flow з вбудованим електронасосом 220В, ремкомплект, фірмова сумка для зберігання і перенесення вироби, а також інструкція по експлуатації.
Вага в упаковці: 10,99 кг
Ліжко односпальне надувна INTEX 64488 серії Supreme Air-Flow з вбудованим електронасосом 220В. Дана модель має двох ярусну конструкцію, що зручно при надяганні простирадлом на гумках. Надувне ліжко Інтекс 64488 спеціально розроблена для поціновувачів максимально комфортного відпочинку.
Двухкамерная конструкція з перегородками з тисяч високоміцних поліефірних волокон, виконаними за новітньою технологією FIBER-TECH TECHNOLOGY, що забезпечує підвищений комфорт і стабільність. На відміну від традиційних ліжок, суперміцні волокна не деформуються після закінчення часу.
Поверхня цього ліжка підлаштовується під ваші особисті переваги за ступенем жорсткості, щоб зробити сон приголомшливим.
Надувне ліжко виготовлена з міцного водонепроникного вінілу, зверху покрита флокірованним шаром, що нагадує велюр, який не дозволяє постільній білизні зісковзувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Тип | Надувне ліжко |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 510 мм |
- Ціна: 4 127 ₴





