
Снігокат дитячий із кермом MS 1778-11, шкіряне сидіння, мотузка, металева рама, дитячі санки, зелений для хлопчика та дівчинки
3 029 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 1778-11
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Снігокат — простий і надійний, він має класичний вигляд і всі необхідні опції.
До набору входить мотузка з тримачем для рук, тому дорослі можуть катати дитину, як на звичайних салазках.
Дитячий снігокат обладнаний кермовим керуванням.
- Сталева рама (полегшена)
- М'яке, ортопедичне сидіння, екошкіра, розмір 45-21 см, висота до сидіння 28 см, 2 положення щодо керма
- Мотузка з батьківською ручкою для катання снігокату;
- Розміри: д106-ш47-в41см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Снігокат |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Особливості | Кермо, Мотузка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 029 ₴

