
Снігокат дитячий із кермом MS 4636-3, шкіряне сидіння, металева рама, дитячі санки, чорний для хлопчика та дівчинки
3 079 ₴
- Немає в наявності
- Код: MS 4636-3 black
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Снігокат — простий і надійний, він має класичний вигляд і всі необхідні опції.
До набору входить мотузка з тримачем для рук, тому дорослі можуть катати дитину, як на звичайних салазках.
Дитячий снігокат обладнаний кермовим керуванням.
- Сталева рама (полегшена)
- М'який сидіння, екошкіра, розмір 31-13 см, висота до сидіння 20 см
- Розміри: Д125-ш49-в44см
- Низька рама
- Кермо - гумові ручки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Снігокат |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Особливості | Кермо |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 44 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 079 ₴

