
Машина-всюдихід трюкова на радіокеруванні YL-73 керування пульт і браслет, іграшки машинки на радіокеруванні
1 418 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: YL-73 два цвета
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стильний радіокерований всюдихід YL-73 — це сучасна та дуже захоплива іграшка для хлопчиків різного віку!
Особливості моделі:
- роликові колеса;
- різнобарвна підсвітка коліс;
- 2 типи керування.
Керування з дистанційного пульта:
- вперед;
- назад;
- обертання за годинниковою стрілкою;
- обертання проти годинникової стрілки;
- зміна положення корпусу.
- Керування за допомогою сенсорного браслета
- вперед;
- назад;
- обертання за годинниковою стрілкою;
- обертання проти годинникової стрілки;
- зміна положення корпусу.
Комплектація
- машинка всюдихід;
- пульт керування;
- браслет сенсорного керування;
- акумулятор 3.7 V;
- USB-шнур для підзаряджання батареї;
- інструкція.
Невелика модель має високу потужність, блискавичну швидкість, яскраве підсвічування коліс і доповнена інноваційним керуванням за допомогою сенсорного браслета.
Всюдихід із роликовими колесами має високе зчеплення з дорожнім покриттям, а також має високу маневреність, така модель дуже проста в керуванні та здатна виконувати різні трюки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 418 ₴

