
Квадрокоптер на радіокеруванні 4D-V36 з камерою, підсвіткою, складаною, на акумуляторі, дрон на керуванні
1 270 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4D-V36
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір дрона 31 см
Особливості:
- - пульт керування 2,4 GHz працює від батарейок
- - підсвітка допомагає не втратити іграшку з поля зору в період настання сутінку;
- - обладнаний камерою;
- - запасні лопаті
- - складаний,
- - USB зарядний,
- - чехол
Коли душа просить екстриму та нових вражень, варто придивитися до крутого квадрокоптера, який точно переверне уявлення дітей про радіокеровані іграшки. Стильна, швидка та маневрена чотирикрила "пташка" покаже улюблену місцевість із висоти пташиного польоту! Насправді захопливе видовище!
Розмір упаковки: 23-17-7 см
Паковання:Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴








