на складе

Дитячий іграшковий набір інструментів 008-201A, верстат (стіл з інструментами), дитяча майстерня, дитячі інструменти
1 261 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 008-201A
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Іграшковий набір інструментів, що містить 132 елементів. Головною особливістю набору є валіза, яка трансформується в робочий простір. До набору входять різні інструменти, зокрема й дриль із насадками, що працює від батарейок. Кількість ігрових елементів дасть змогу хлопчикові почуватися справжнім майстром і ознайомитися з принципами роботи різних інструментів.
Особливості:
- — набір містить 132 елементи
- - чудова деталізація;
- - кольорове тематичне забарвлення;
- - валіза, яка трансформується в робочий простір;
- - шурупокрут крутиться, підсвітка
- - розмір валізи — 40-30-10см
- - розмір робочого простору — 58,5-31,5-в81,5см
- — виготовлений із міцного пластику.
Паковання:Коробка
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 100-200 |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 585 мм |
| Висота | 815 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 261 ₴


