
Дитячий іграшковий набір інструментів 008-202, візок-стіл з інструментами, дитяча майстерня, дитячі інструменти
1 210 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 008-202
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшковий набір інструментів, що містить 41 елемент.
Кількість ігрових елементів дасть змогу хлопчикові почуватися справжнім майстром і ознайомитися з принципами роботи різних інструментів.
Особливості:
- — набір містить 41 елемент
- - чудова деталізація;
- - кольорове тематичне забарвлення;
- - шурупокрут крутиться, підсвітка
- в наборі молоток, пила, гайкові ключі, викрутки
- - в коробці 39-49-10,5 см
- - розмір візка 43-25-в53,5см
- — виготовлений із міцного пластику.
Паковання:Коробка
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 535 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴


