
Дитячий електромобіль M 5824EBLRS-8(24V) машина джип-позашляховик одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, AUX, рожевий автофарбуван
15 544 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5824EBLRS-8(24V)
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Артикул: M 5824EBLR
Бренд: Bambi Racer
Тип: дитячий електроджип
Габарити товару:
-
Довжина: 132 см
-
Ширина (по дзеркалах / по колесах): 83 см
-
Висота: 77 см
-
Вага: 29 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 28 см
Допустиме навантаження:
-
Максимальна вага дитини: до 30 кг
-
Рекомендований вік: від 3 років
Мотор:
-
Передні: 2 × 25W / 24V / 5000 об/хв
-
Задні: 2 × 45W / 24V / 10000 об/хв
Акумулятор:
-
Тип: 24V / 5Ah
-
Індикатор заряду: є
Зарядка:
-
Напруга/Сила струму: 24V / 1000 mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор заряджання: є
Запуск і рух:
-
Запуск з кнопки: є
-
Звук при старті: є
-
Плавний старт: є
-
Максимальна швидкість: до 5 км/год
-
Кількість швидкостей (панель/пульт): 1 / 3
-
Педаль газу: є
-
Педаль-гальмо: немає
-
Рух вперед/назад: кнопка
Світло:
-
Фари: передні та задні
-
Підсвічування: лобове скло, решітка радіатора, колеса, панель приладів
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: є
Звук і мультимедіа:
-
Музика: MP3 + USB, AUX
-
Слот для карти пам’яті: є
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: є
Керування:
-
Пульт: 2,4G з кнопкою STOP
-
Керування через додаток (APP): є
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремінь безпеки: 2-точковий
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 43 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір (передні/задні): 37 см / 29,5 см
-
Швидкий монтаж: є
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: відсутній
Амортизація:
-
Передні: немає
-
Задні: є
Додаткові функції:
-
Двері відкриваються – є
-
Демонстраційний режим – є
-
Батьківська ручка – є
-
Додаткові коліщатка – немає
-
Кондиціонер – немає
-
Килимок – немає
-
Причіп – немає
-
Додаткові елементи: кардрідер для SD/TF карт
Упаковка:
-
Вага брутто / розмір коробки: 37 кг / 111 × 74 × 57 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Амортизатор, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 83 см |
| Висота | 77 см |
| Вага | 29 кг |
| Діаметр передніх коліс | 370 мм |
| Діаметр задніх коліс | 370 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
- Ціна: 15 544 ₴










