
Дитячий електромобіль M 6024EBLR-8(24V) машина джип-позашляховик одномісний, шкіряне сидіння, MP3+USB, AUX, рожевий для дівчинки
13 520 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6024EBLR-8(24V)
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Основні характеристики M 6024EBLR:
-
Тип: Джип
-
Бренд: NO TM
-
Артикул: M 6024EBLR
-
Мотори: 4×45W / 24V / 10000 об/хв
-
Акумулятор: 24V / 8Ah
-
Час зарядки: 8–10 годин
-
Зарядний пристрій: 24,4V / 2000mA
-
Старт: кнопка старту зі звуком запуску
-
Плавний старт: є
-
Максимальна швидкість: 8–15 км/год
-
Кількість швидкостей:
-
На панелі: 1
-
На пульті: 3
-
-
Рух вперед/назад: кнопка
Оснащення:
-
Світло: передні фари, підсвічування лобового скла та панелі
-
Кнопка ввімк/вимк світла: є
-
Звукові функції:
-
Музика MP3
-
Порти USB, AUX
-
Bluetooth
-
Слот для карти пам’яті
-
Сигнал на кермі
-
-
Управління:
-
Пульт 2,4G з кнопкою STOP
-
Можливість керування через додаток (APP)
-
Комфорт і безпека:
-
Сидіння: одне, ширина посадкового місця – 40 см
-
Матеріал сидіння: екошкіра
-
Ремені безпеки: 2-х точкові
-
Відстань від сидіння до педалей: 34 см
-
Максимальне навантаження: до 30 кг
-
Рекомендований вік: від 3 до 8 років
Колеса та підвіска:
-
Колеса: EVA (м’які, безшумні)
-
Передні: 32 см / диск 24 см
-
Задні: 32 см / диск 24 см
-
-
Амортизація: передня та задня
-
Монтаж: простий
Додаткові функції:
-
Відчиняються двері
-
Демо-режим
-
Слот для SD/TF карт
-
(Без ручки для переносу, без додаткових коліс, кондиціонера, килимка або причепа)
Габарити:
-
Розміри автомобіля:
-
Довжина: 127 см
-
Ширина (по дзеркалах/колесах): 80 см
-
Висота: 70 см
-
-
Вага автомобіля: 28 кг
-
Упаковка:
-
Вага коробки: 33,5 кг
-
Розміри коробки: 115 × 68 × 49 см
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Амортизатор, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 28 кг |
| Діаметр передніх коліс | 320 мм |
| Діаметр задніх коліс | 320 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 13 520 ₴










