
Дитячий великий магазин 668-141 (звук, світло, 64 деталі), ігровий інтерактивний супермакет для дітей
1 872 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 668-141
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Іграшковий супермаркет — — це захоплива іграшка, яка переносить дітей у цікавий світ дорослого життя. Звукові та світлові ефекти допоможуть відтворити атмосферу справжнього магазину
Особливості:
- - 64 деталі в ігровому наборі;
- - касовий апарат зі сканером відтворює характерний звук;
- - мають підсвітку;
- - касовий апарат працює від 2 батарейок типу АА (не додаються);
- - сканер працює від 2 батарейок типу ААА (не додаються);
- - візок для покупок, стіл, кавомашина, полиці;
- - муляжі харчових продуктів та коробочок зі смаколиком;
- - наклейки, муляжі купюр;
- - реалістичний деталізований дизайн;
- - елементи набору легко поєднуються в іграшковий супермаркет;
- - розмір супермаркету: 71х45х85 см;
- - розмір візка 33х20х40.5см.
Завдяки реалістичному дизайну, яскравим деталям і можливості створювати власні сценарії, цей набір забезпечує не тільки веселу, але й корисну гру. Попри це, діти будуть освоювати основи фінансів, розвивати уяву та соціальну взаємодію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 51-70 |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Висота | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 872 ₴


