
Дитяча розвивальна іграшка Будиночок бізіборд "Нагодуй пташку" 62638 від WToys, на укр. мови, 15 казок, 15 пісень, 10 швидкомовок,
1 378 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 62638
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будиночок, де оживає гра!
Веселий ігровий центр із яскравим дизайном, музичними ефектами та безліччю цікавих функцій! Ваш малюк відкриватиме дверцята, знаходитиме рішення логічних завдань, гратиме по керму, познайомиться з аналоговим годинником і веселою магнітною грою "Нагодуй пташку"!
Особливості:
- - розміри: 21х21х26 см;
- - працює від 3 батарейок типу "АА" (не входять);
- - підсвітка;
- - озвучено українською мовою;
- - 15 пісень (кнопка у формі дзвіночка);
- - 15 казок (кнопка з жирафом);
- - 10 швидкомовок (кнопка з нотою);
- - звуки роботи двигуна та поворотників;
- - бізіборд;
- - трещотка;
- - спиннер;
- - іграшковий годинник;
- - замочки та застібки;
- — гра "Нагодуй пташку".
Будиночок потішить маленького користувача цікавими звуковими ефектами, а також веселими піснями українською мовою.
Ця іграшка допомагає розвивати дрібну моторику рук і координацію рухів, логічне та просторове мислення, слухове, зорове та сенсорне сприйняття, перетворюючи гру на веселу пригоду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 378 ₴


