
Розвивальний ігровий стіл "Весела рибалка" 8139 з підсвічуванням і мелодіями (англійською), дитячий розвиваючий центр
1 276 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8139
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір "Весела рибалка" створений для того, щоб стимулювати уяву та сприяти розвитку координації та соціальних навичок у дітей під час гри.
Є невелика ковзана та басейн для "ловлі" рибок.
Басейн заповнюється водою для створення реалістичного середовища.
Використовуйте сачок або вудочку, щоб виловити всіх тварин.
Розміри столика 54*30*66 см
Комплектація 32 аксесуари, серед них вудки, сачки, м'ячі, фігурки морських жителів, яскраві наклейки, гвинтівки та гайки, деякі додаткові елементи.
Особливості:
- - висота зібраного набору 66 см;
- - основа для столика має 4 функціональні кнопки, що відтворюють приємні мелодії, слова та літери англійською, звуки природи, працює від 3 батарейок типу АА 1.5V (не додаються);
- - під час роботи основа підсвічується;
- - фонтан почне випускати струмені, просто додайте трохи води;
- — є наклейки, які допоможуть додати казковості іграшковому набору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Столик |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Кількість складових елементів | 32 шт. |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 660 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276 ₴



