
Ляльковий великий іграшковий будиночок MD 0158 дерев'яний, з меблями, будиночки та меблі для ляльок та іграшок
5 380 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MD 0158
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ляльковий іграшковий будиночок
🏠✨ Ляльковий будиночок з меблями та аксесуарами стане справжнім захопленням для вашої малечі!
💖 Здійснити мрію маленької принцеси легко — подаруйте їй гарний будиночок для ляльок, і вона зможе створити в ньому цілий світ.
🌸 Будиночок складається з 3 поверхи з затишними кімнатами, де можна розставляти меблі, засіляти ляльок і прикрашати інтер'єр на свій смак.
🎀 Гра з ляльковим будиночком розвиває уяву, вчить турботи, акуратності та допомагає дитині виразити свої емоції та фантазії.
🔹 Характеристики:
-
Вік: від 3 років 👧
-
Матеріал: дерево
-
Конструкція: 3 поверхи 🏠
-
Комплектація: будиночок + меблі 🛋️ + фигурки
-
Розмір будиночка 80-41-в121см
✨ Такий подарунок подарує море радості та стане улюбленим місцем ігор!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 1210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 380 ₴


