
Ляльковий великий іграшковий будиночок MD 0163 дерев'яний, з меблями, будиночки та меблі для ляльок та іграшок
3 455 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MD 0163
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ляльковий іграшковий будиночок
🏠✨ Ляльковий будиночок з меблями та аксесуарами стане справжнім захопленням для вашої малечі!
💖 Здійснити мрію маленької принцеси легко — подаруйте їй гарний будиночок для ляльок, і вона зможе створити в ньому цілий світ.
🌸 Будиночок складається з 3 поверхів з затишними кімнатами, де можна розставляти меблі, засіляти ляльок і прикрашати інтер'єр на свій смак.
🎀 Гра з ляльковим будиночком розвиває уяву, вчить турботи, акуратності та допомагає дитині виразити свої емоції та фантазії.
🔹 Характеристики:
-
Вік: від 3 років 👧
-
Матеріал: дерево
-
Конструкція: 3 поверхи 🏠
-
Комплектація: будиночок + меблі 🛋️
- Розмір будиночка 63,5-44-в73см
✨ Такий подарунок подарує море радості та стане улюбленим місцем ігор!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 730 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 455 ₴


