
Дитячий туалетний столик-трюмо 7 GT 07 "Glamour Girls", трюмо для дівчинки інтерактивне, 54 елементи, блакитне
2 114 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7 GT 07
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрове трюмо Glamour Girls — мрія кожної юної модниці! У комплекті 54 елементи, включно з дзеркалом, функціональними фен і стайлером, імітацією косметики й безліччю аксесуарів. Дитина зможе уявити себе в салоні краси, грати у візажиста або перукаря, розігруючи захопливі сюжети. Трюмо сприяє розвитку уяви, чистощі та творчого мислення під час гри.
Особливості:
- - розміри зібраного трюмо: 70.5х32.5х73 см;
- - всього в комплекті 54 елементи;
- - зеркало;
- - імітація косметики;
- - фен працює від 3 батарейок типу "ААА" (не додано до набору);
- - стайлер працює від 2 батарейок типу "ААА" (не доданий до набору);
- - фен відтворює звук;
- - стайлер відтворює звук і підсвічується, якщо його затиснути кілька секунд;
- - до набору додано безліч аксесуарів у формі пляшечок, прикрас тощо;
- — виготовлене з якісного пластику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 51-70 |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 705 мм |
| Висота | 730 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 114 ₴



