
Дитячий ігровий автомат із жетонами G 229 A в комплекті м'які іграшки та м'ячики, мелодії, підсвітка, дитячі ігрові автомати
1 733 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: G 229 A
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Занурюйтеся в захопливу розвагу разом з ігровим автоматом Хапанням! Таку іграшку можна поставити прямо в себе в кімнаті та грати з нею. Вона не тільки підсвічується, але й виконує веселі мелодії, а також має різні призи, м'які звірятка та кольорові кулі.
Особливості:
- - кольорова підсвітка;
- – виконує безліч веселих мелодій;
- - є функція регуляції гучності;
- - 3 важелі керування, де один пересуває праворуч/Оліворуч, другий опускає/підіймає, а третій вистачає предметів;
- - гра починається після того, як учасник опустить монетку в автомат;
- - до іграшкового автомата додається набір м'яких іграшок і напівсфер, монетки;
- - працює від 5 батарейок типу АА 1.5V (не додаються) або від мережі за допомогою USB-кабелю (додається);
- - інструкція;
- - наклейки;
- - розмір автомата 27х24х34см;
- — виготовлений із міцних і безпечних матеріалів.
Кидайте монетку та починайте гру. Керуйте важелями, щоб дістати іграшку.
Розвага з такою грою сприятиме розвитку моторики, координації рухів і концентрації уваги в дитини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшки-захоплювачі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 733 ₴


