
Дитячий ігровий автомат-бластер ZC 7170, 40 патронів, автоматичний принцип роботи, приціл, іграшкова зброя
1 480 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ZC 7170
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Активні ігри є чудовим способом розвинути фізичні здібності малюка, його швидкість реакції та вміння швидко приймати рішення. Рухливі ігри з іграшковою зброєю є не тільки цікавим і весело проведеним часом із друзями, але й можливістю для тренування лідерських якостей і влучності дитини.
Особливості:
- - размеры: 63х8х25 см;
- - іграшка працює від акумулятора 7.4 V, який разом із дротом для його заряджання йде в наборі;
- - до комплекту з автоматом входить 40 м'яких патронів і приціл;
- - іграшка виготовлена з міцного та легкого пластику;
- — дизайн іграшки є футуристичним і яскравим.
Цей яскравий автомат стріляє безпечними м'якими патронами. Зброя має стильний, але одночасно функціональний дизайн і зручно лягає в руки. Іграшка виготовлена з міцного та легкого пластику, тому дитині буде легко їм маніпулювати, щоб виграти в будь-якому ігровому протистоянні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Сірий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 250 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴


