
Машина джип на пульті керування 911-715 A, джип-всюдихід на радіокеруванні, ефект пари та підсвітка, 2 кольори
2 553 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 911-715 A
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей позашляховик на радіокеруванні — справжній звір серед іграшкових авто! Великі рельєфні колеса забезпечують чудове зчеплення з будь-якою поверхнею, а міцна конструкція легко витримує найсміливіші трюки.
Розмір: 48х31.5х25 см;
Завдяки пульту дистанційного керування й перезаряджуваному акумулятору розваги тривають довше та дарують яскраві емоції. Ідеальний варіант для активних і допитливих дітей, які люблять драйв і швидкість!
Особливості:
- - металопластиковий корпус;
- - акумулятор: 7.4 V;
- - пульт дистанційного радіокерування;
- - парогенерація;
- - амортизація;
- - гумові колеса;
- - їде вперед — назад;
- - повертає;
- - USB-кабель для підзаряджання;
- - подсветка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Висота | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 553 ₴




