
Джип-всюдихід на пульті керування HS 18313, монстр-трак на радіокеруванні, підсвітка, швидкість до 36 км/год
2 342 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HS 18313
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Справжня знахідка для прихильників екстремальних перегонів! Джип зроблений у масштабі 1:18. Поєднує в собі стильний агресивний дизайн і разючі технічні характеристики. Машинка має здатність розганятися до 36 км на годину, тож цілком готова до великих перегонів! -
розмір іграшки: 26х18.5х11 см.
Особливості:
- - машина працює від акумуляторної батареї 7.4 V (входить до комплекту);
- - керування: вперед/назад, вліво/вправо;
- - підсвітка фар;
- - висока підвіска;
- - потужні гумові колеса;
- - протиударний корпус із можливістю заміни (знімається);
- - регулювання швидкості;
- - максимальна швидкість — 36 км/г;
- - кнопка увімкнення машинки розміщена збоку під корпусом;
- - пульт керування 2.4G працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- - виготовлена з міцного пластику;
Комплектація
- - машина;
- - пульт керування;
- - акумулятор 7.4 V;
- - USB кабель;
- - викрутка;
- — інструкція.
Протиударний корпус (з можливістю замінити), висока підвіска та потужні гумові колеса — іграшка ідеально підходить для швидкісної їзди. Зручний пульт радіокерування відкриває простір можливостей іграшки: рух уперед і назад, стрімкі рухи в бік. Передбачена можливість регулювати швидкість іграшки. Потужне красуня відразу захопить увагою дитини та стане улюбленою іграшкою на довгі роки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Монстр-трак |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 342 ₴


