
Баскетбольне кільце B 11-40 MHE 29 "Людина павук" на стійці 110 см/208 см, дитяча гра в баскетбол
1 307 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B 11-40 MHE 29
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🏀 Баскетбол — це яскрава та динамічна командна гра!
З набором B 11-40 MHE 29 ваша дитина зможе зібрати власну баскетбольну стійку та влаштувати справжні матчі прямо в себе вдома або у дворі ⚡️
💪 Гра в баскетбол допомагає розвивати координацію, влучність і любов до активного відпочинку!
🔹 Характеристики:
-
📏 Мінімальна/ максимальна висота стійки (метал) з щитом: 110 см/208 см
-
🎯 Діаметр кільця: 25 см
-
🛡 Розмір щита: 38х29 см
🔹 У наборі:
-
🏗 Платформа та трубки для стійки
-
🏀 Надувний м'яч
-
💨 Насос
-
🛡 Щит
-
🔗 Баскетбольне кільце із сіткою
-
⚙️ Елементи для кріплення
📦 Розмір упаковки: 41 см × 9 см × 33 см
🗳 Паковання: коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Висота | 2080 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 307 ₴

