
Дитячий туалетний столик-трюмо 661-123 зі стільчиком, трюмо для дівчинки інтерактивне, рожеве
1 638 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 661-123
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий туалетний столик 661-123 зі стільчиком і ще 15 аксесуарами в комплекті, це браслети, кільця, стрічка для волосся, гребінець, фен, флаконтики помади, парфуми, лаки та мікрофон на підставці.
Висота з дзеркалом 78 см, до стільниці 45 см.
Розмір стільця: 18 см.
Розміри/габарити
- Довжина (см): 40 см
- Ширина (см): 20 см
- Висота (см): 81 см
Унікальністю цього ігрового набору є його музичні ефекти та наявність мікрофона, у який можна співати. Дванадцять записаних мелодій вмикаються під час натискання на кнопку. Є кнопка регулятора гучності. Лампочки на дзеркалі підсвічуються різнобарвними вогниками. Фен функціонує від елементів живлення «АА», він гудить і дме повітря практично, як справжній.
Розміри упакування: 50 см × 11 см × 70 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 15 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 810 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 638 ₴


