
Дитячий туалетний столик-трюмо 008-989 зі стільчиком, трюмо для дівчинки інтерактивне, рожеве
1 546 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 008-989
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяче трюмо зі стільчиком — це казка, яка ніколи не закінчується! Чарівний туалетний столик зі зручними поличками для зберігання прикрас подарує дівчинці неймовірні відчуття, а додаткові звукові та світлові ефекти дадуть змогу зануритися в справжню казку.
Комплектація
- - деталі трюмо;
- - деталі стільчика;
- - фен;
- - обруч для волос;
- - пляшечка з парфумами (муляж)
- - 3 лаки для нігтів (муляж);
- - 2 помади (муляж);
- - 2 кольє;
- - 2 браслети;
- - 2 шпильки для волосся;
- - гребінець;
- - 3 кільця.
До комплекту входять і додаткові аксесуари, без яких не обходиться жодна красуня: прикраси, косметику, парфуми, гребінець, фен тощо.
Особливості:
- - дитяче трюмо зі стільчиком, виготовлене в казковому дизайні;
- - має колірне забарвлення, де головним відтінком виступає ніжно-рожевий;
- - потрійне декороване дзеркало;
- - до комплекту входять додаткові аксесуари;
- - трюмо та стільчик мають легко збірну конструкцію;
- - покрокова інструкція збирання на коробці;
- - має звукові та світлові ефекти: мерехтлива підсвітка столика та казкова мелодія;
- - додаткові ефекти трюмо працюють від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- - розміри трюмо в зібраному стані — 57х34х76 см;
- — виготовлене з міцного первинного пластику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 546 ₴


