
Кран будівельний підіймальний 8640 A на радіокеруванні, будівельна техніка на пульті
1 214 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8640 A
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велетенський радіокерований кран перетворить гру на справжній будівельний процес! Він легко підіймає й переміщує вантажі, реагує на команди з пульта 2.4 GHz і сяє яскравими вогниками під час роботи. Реалістичний зовнішній вигляд і продумане керування подарують дитині відчуття справжнього керування технікою.
- Розмір крана — 59 * 34 * 88 см
Особливості:
- - кран працює від акумулятора 3.7 V (у комплекті);
- - USB-кабель для заряджання (у комплекті);
- - пульт 2.4 GHZ, працює від 2 батарейок типу АА (у комплекті);
- - масштаб 1:18;
- - підсвітка;
- - підіймає й опускає вантаж;
- - кабіна обертається;
- - складний механізм;
Розміри паковання:23.5 см × 10.5 см × 55.5 см
Вік: 8 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 880 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 214 ₴

