
Дитячий триколісний велосипед-коляска 8в1 Rito Deluxe від фірми Q PLAY, велоколяска-трансформер із батьківською ручкою, чорна
6 075 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Rito Deluxe Black
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Універсальний складаний триколісний велосипед QPlay Rito Deluxe — еволюційний триколісний велосипед для діточок віком від 1 до 5 років, розроблений для того, щоб забезпечити максимальний комфорт для найменших пасажирів і максимальний комфорт для його батьків. У компанії з цим чудовим велосипедом прогулянка з малюком буде приємною та невимушеною.
Розміри:
У розкладеному вигляді — 105х49х100 см
У складеному вигляді — 49х42х95 см
Вага — 9,7 кг
- Гальмо заднє
- Кошик для іграшок
- Багажник
- Ручка для батьків Регулювання висоти ручки
- Блокування переднього колеса
- Регулювання нахилу спинки
- Сонцезахисний козирок
- Підлокітники
- Підставка під ніжки
Велосипед досить легко складається й розкладається, за потреби ви можете скласти його та прибрати в машину. Зберігати дуже легко, велосипед займає зовсім мало місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Чорний |
| Вага | 9.7 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 075 ₴










