
Дитячий інтерактивний акваріум NQ 001 підсвічування, компресор для бульбашок, аксесуари, дитячі інтерактивні іграшки
1 376 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NQ 001
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подаруйте вашій дитині можливість досліджувати природу разом зі справжнім акваріумом!
З такою іграшкою дитина зможе виростити маленьких рибок, яких згодом можна буде успішно переселити до більшого акваріума.
Особливості:
- - розмір акваріума: 38х23х22 см;
- - об'єм акваріума: 4500 мл;
- - великий отвір із кришкою для зручного очищення води;
- - маленький отвір із кришкою для годування рибок;
- - збільшувальна лінза;
- - під час роботи дно акваріума може підсвічуватися, щоб вибрати потрібний режим досить лише натиснути на кнопку;
- - є компресор для води, який наситить воду киснем і створить купу бульбашок;
- - іграшка працює від вбудованого акумулятора, який заряджається за допомогою кабелю type-c (додається);
- - акваріум виготовлений у милому дизайні;
- - до набору додається альбом для ведення спостережень (китайський язичок), мірна чаша, піпетка та сачок;
- — іграшка виготовлена з якісного пластику, який є безпечним для здоров'я дитини.
Для вирощування маленьких рибок і їх утримання дитячий акваріум має все необхідне — компресор, який наситить воду киснем, підсвічування дна, зручні отвори з кришками для годування підводних жителів і очищення води, а також збільшувальну лінзу, з яким спостерігати за маленькими тваринами стане набагато легше!
Розміри упакування:38 см × 23.5 см × 23 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Ширина | 23 см |
| Довжина | 38 см |
| Висота | 22 см |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 376 ₴

