на складі

Ігровий набір ляльковий будиночок ЛОЛ LOL BS 001 з лялечками, аксесуарами та наліпками
1 441 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BS 001
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Справжній будиночок на колесах для ваших лялечок! Цей яскравий автобус розкладається в справжній будиночок для маленьких модниць.
Особливості:
- - розміри машинки в складеному вигляді: 39х15х19 см;
- - кузов машинки розкладається в будиночок;
- - до набору входить 2 ляльки заввишки 7 см;
- - ляльки мають пластикові тіла та гумові голови;
- - до набору входять аксесуари та меблі для будиночка;
- — до комплекту входять наклейки для декорування будиночка.
До набору входять 2 милі лялечки, з якими дитині буде цікаво грати. До комплекту входять також меблі та аксесуари для умов будиночка.
Розміри/габарити
- довжина (см): 39 см
- Ширина (см): 15 см
- висота (см): 19 см
Розмір упаковки: 41 см × 16.5 см × 22.5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Меблі для іграшок |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴


