на складі

Дитяча іграшка для ванної M 2225 U/R фірми Aqua Toys, водоспад Автокосмодром , іграшка для купання
1 194 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 2225 U/R
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водоспад для купання — це унікальні іграшки для малюків, ретельно розроблені, щоб стимулювати розвиток дитини та тримати її увагу на час гри. Веселі іграшки-брязкальця зроблені в приємній колірній гамі та стануть першими друзями малюка. Приготуйтеся до нових розваг у ванній!
Особливості
- у комплекті: чашечка;
- розмір: 40х23,5х15 см;
- рекомендований вік: від 3 років;
- виготовлена з високоякісного пластику.
Під час наливання води фігурки інопланетян із космолетами починають підійматися вгору. Починається ціле уявлення, яке розважить дитину під час купання. Фіксується на поверхні за допомогою присосків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 9-ти місяців |
| Тип | Іграшка |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Механічна |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Висота | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴


