на складі

Дитяче автокрісло з бустером KX18 blue від фірми Bamby, група 1-2-3, для дитини від 9 до 36 кг, чорно-блакитне
2 322 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KX18 blue
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автокрісло Bambi 2в1 (автокрісло/бустер).
Характеристики:
- Вага дитини: 9-36 кг
- Вік дитини від 1 року до 12 років
- Регулювання ремені безпеки за висотою 3 положення
- Спосіб встановлення за ходом руху
- 5-точковий ремінь безпеки: є
- Тканина поліестер
- Система кріплення Isofix: немає
- Габаритний розмір: 46 х 68 х 50 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Bamby |
| Колір | Блакитний |
| Бустер | Так |
| Підстаканники | Немає |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 68 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 322 ₴

