
Квадратний каркасний дитячий басейн 57172 від фірми Intex, наливний басейн, розмір 122х122х30 см, жовтий
1 524 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 57172
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Це басейн сімейного типу, маленькі діти та діти можуть у ньому гратися, вчаться плавати.
Характеристики
- Розміри басейну: 122х122х30 см
- Місткість: 380 л
- Колір жовтий
- Вага: 14.7 кг
Комплектація
- Ремонтний комплект
- Зливний клапан
- Інструкція
Збірний каркасний басейн із простою та стабільною конструкцією. Каркас басейну забезпечить необхідний запас міцності.
Всього 10 хвилин потрібно на збирання та встановлення.
Використовувана у виробництві технологія Super-Touch (зієднання вінілу та поліестеру) наділяє матеріал міцністю, стійкістю до ударів, впливу сонячного світла, розтягуванням і стиранням.
Каркасні басейни зручні в зберіганні та в складеному вигляді не займуть багато місця.
Модель обладнана клапаном для зручності зливання води.
Завдяки невеликому обсягу вода в басейні швидко нагрівається під прямими променями сонця.
Для збирання басейну ви не маєте мати спеціальних навичок або запросити майстра, ви з легкістю впораєтеся з цією роботою самостійно.
Встановлення басейну не вимагає використання додаткових інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Жовтий |
| Об`єм | 380 л |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 30 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 524 ₴

