
Дитячий намет 999-20 "Автобус", ігровий намет для хлопчика або дівчинки
693 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 999-20
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
⛺ Дитячий ігровий намет — затишний будиночок для веселих пригод! 🌈
✨ Намет для дітей — це не просто іграшка, а справжній чарівний куточок для ігор, відпочинку та фантазії! 💫
🏡 Підходить для активних ігор взимку — у будинку, и влітку — на вулиці або на природі.
Намет легко та компактно складається, її зручно зберігати та переносити 🎒
Розмір намету: ширина – 65 см, довжина – 135 см, висота – 100 см.
Дизайн намету виконано у вигляді автобуса. Для посадки пасажирів ззаду є двері, які зверху підв'язуються на мотузку. Вікна автобуса виготовлені із сітки.
У комплекті: намет, сумка.
💖 Переваги:
🌟 Міцна та якісна конструкція
🌟 Яскравий дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр дитячої кімнати
🌟 Допомагає розвивати уяву та самостійність дитини
🌟 У будиночку можна усамітнитися з улюбленими іграшками
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 650 мм |
| Довжина | 1350 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 693 ₴

