на складі

Надувний дитячий басейн-ванночка 51134 від фірми Bestway, розмір 76-48-33 см, з термометром, для хлопчиків і дівчаток
832 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51134
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний басейн-ванна Bestway 51134 76х48х33 см — це зручна і безпечна модель, басейни цієї серії відрізняються високою якістю, надійністю і легкою установкою, в такому басейні зможуть купатися діти, тому покупка цього басейну буде відмінним придбанням для всієї родини.
Характеристики:
- Тип: надувний басейн-ванна
- Матеріал: ПВХ
- Надувне дно
- Розміри: 76х48х33 см
- Упаковка: коробка
- Колір: різні кольори
- Виробник: Bestway
До комплекту входить термометр для регулювання температури води, силіконовий клапан для накачування. Басейн швидко надується і здувається, відмінно підходить для подорожей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 76 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 33 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832 ₴







