
Дитячий електромобіль M 6040EBLRS-5 машина легкова автомобіль Mercedes, одномісна, шкіряне сидіння, MP3+USB, зелений фарбований
7 779 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6040EBLRS-5
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Дитяча електромашина Mercedes-Benz NO TM M 6040EBLR
Основні характеристики:
-
Артикул: M 6040EBLR
-
Бренд: NO TM / Mercedes-Benz
-
Тип: Машина
-
Вікова категорія: від 3 років
-
Максимальне навантаження: до 30 кг
-
Вага: 16,8 кг
-
Довжина: 114 см
-
Ширина (по дзеркалах/колесах): 61 см
-
Висота: 46 см
-
Відстань від сидіння до педалей: 23 см
Двигун:
-
Кількість і потужність: 4 × 35W / 12V / 15000 об/хв
Акумулятор:
-
Ємність: 12V 10Ah
-
Індикатор заряду: Є
-
Зарядний пристрій: 12V / 1500mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор зарядки: Є
Управління та запуск:
-
Запуск: тумблер
-
Звук при запуску: Є
-
Плавний старт: Є
-
Рух вперед/назад: тумблер
-
Пульт керування: 2.4G (кнопка STOP)
-
Мобільний додаток: Є
Швидкість:
-
Максимальна швидкість: від 3 до 5 км/год
-
Кількість швидкостей: 1 на панелі / 3 на пульті
-
Педаль газу: Є
-
Педаль гальма: Відсутня
Світло:
-
Фари: Передні та задні
-
Підсвічування: Відсутнє
-
Кнопка включення/вимкнення світла: Є
Звук та мультимедіа:
-
Музика: MP3, USB
-
Карта пам'яті: Є
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: Є
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремінь безпеки: 2-точковий
-
Матеріал сидіння: Екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 40 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс/дисків: 21 см / 18 см
-
Розмір задніх коліс/дисків: 21 см / 18 см
-
Простий монтаж: Є
Корпус:
-
Матеріал: Пластик
-
Крівля: Відсутня
Амортизатори:
-
Передні: Відсутні
-
Задні: Є
Додаткові функції:
-
Відчиняються двері: Є
-
Причіп: Відсутній
-
Додаткові елементи: Картридер SD/TF карт
Упаковка:
-
Вага брутто: 20,2 кг
-
Розмір коробки: 118 × 63 × 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 114 см |
| Ширина | 61 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 16.8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 7 779 ₴










