
Дитяче автокрісло-бебікокон ME 1186 i-KEEP від фірми El Camino, дитяча автолюлька в машину, чорне
2 891 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1186 Melange Jet Black
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автокрісло-бебікокон
Тип: автокрісло-бебікокон
Стандарт безпеки: i-SIZE R129
Зріст дитини: 40–87 см
Спосіб встановлення: проти ходу руху
Кількість точок кріплення: 3
Регулювання:
-
Підголовник: 4 положення
-
Ручка для перенесення: є
-
Кут нахилу: від 113° до 132°, знімна подушечка для регулювання глибини
Безпека:
-
3-точкові ремені безпеки
Комфорт:
-
Вкладиш для новонародженого
-
Подушечка для регулювання глибини
-
Матеріал оббивки: поліестер / льон
Габарити:
-
Розмір (Ш × В × Г): 43 × 59 × 67 см
-
Вага брутто / нетто: 4,8 кг / 3,75 кг
-
Розмір коробки: 71 × 43 × 33 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Групи автокрісел | 0+ (від 0 до 13 кг) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 67 см |
| Вага | 3.75 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 891 ₴










