
Ляльковий іграшковий будиночок A 08, розсувний будинок із меблями та фігуркою, будиночки та меблі для ляльок і іграшок
1 913 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A 08
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тільки уявіть, як легко можна захопитися створенням власного маленького світу всередині цього будиночка! Кожна мініатюрна деталь подарує масу приємних вражень і створить незабутній відпочинок.
Особливості:
- - розмір будиночка в зібраному вигляді 42х43х30 см;
- - до будиночка додається флакова фігурка;
- - будиночок складається з 2 поверхів, має додаткові аксесуари для декору та меблі;
- - іграшка дає змогу відтворювати різні сценарії;
- — набір виготовлений із якісного пластику, який є безпечним для здоров'я дитини.
Вік: 3 роки
Дитина зможе зануритися в цікаві пригоди та побути в ролі головного режисера своєї неповторної історії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 913 ₴





