
Ляльковий іграшковий будиночок 16428, будинок для ляльки з меблями, будиночки та меблі для іграшок
1 995 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16428
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Ваша донька прийде в непідробний захват від такого подарунка, як Дача 16428 з меблями та аксесуарами. Ігровий набір представляє цілу фазенду для сім'ї з 4-х персонажів.
Двоповерховий будиночок виконаний в рожевих і білих тонах, які так подобаються маленьким дівчаткам. Зовні будиночок прикрашений великими й маленькими віконцями з кольоровими рамами, красивими дверима і навіть балкончиком.
Тепер, коли ми оглянули дачу зовні, пора переходити до внутрішнього оздоблення. У комплекті ти знайдеш:
- маму, тата і двох діток, жителів казкового будиночка;
- меблі для вітальні, кухні, спальні та ванної кімнати;
- безліч дрібних деталей, які роблять дачу 16428 особливо цікавою в процесі гри;
- слот для батарейок, які забезпечують світло, як зовні, так і всередині будівлі, а також звукові ефекти.
Запроси подружок, щоб разом розігрувати сценки з життя нашої лялькової родини. Такий ляльковий будиночок не тільки стимулює уяву, але також сприяє розвитку логіки й просторового мислення. З дачею 16428 ваша дитина буде навчатися, граючи!
Розміри / габарити
- Довжина (см):70 см
- Ширина (см):12 см
- Висота (см):37 см
Розміри паковання:74 см × 19 см × 50 см
Паковання:Коробка
Вік:від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 370 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 995 ₴

