
Баскетбольне кільце MR 1550 на стійці 133см/160см, дитяча гра в баскетбол
932 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MR 1550
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🏀 Баскетбол — це яскрава та динамічна командна гра!
З набором MR 1550 ваша дитина зможе зібрати власну баскетбольну стійку та влаштувати справжні матчі прямо в себе вдома або у дворі ⚡️
💪 Гра в баскетбол допомагає розвивати координацію, влучність і любов до активного відпочинку!
🔹 Характеристики:
-
📏 Мінімальна/ максимальна висота стійки (метал) з щитом: 133см/160см
-
🎯 Діаметр кільця (пластик): 26 см
-
🛡 Розмір щита: 46-33см
🔹 У наборі:
-
🏗 Платформа та трубки для стійки
-
🏀 Надувний м'яч
-
💨 Насос
-
🛡 Щит
-
🔗 Баскетбольне кільце із сіткою
-
⚙️ Елементи для кріплення
📦 Розмір упаковки: 36-47-10см
🗳 Паковання: коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 932 ₴

