
Дитячий електромобіль M 6068EBLR-4 машина автомобіль Lamborghini одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, світло фар, синій
9 068 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6068EBLR-4
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Рекомендований вік: від 3 до 8 років
Максимальне навантаження: до 25 кг
Габарити
-
Довжина: 105 см
-
Ширина (за дзеркалами/колеса): 60 см / 52 см
-
Висота: 38 см
-
Вага: 12 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 28 см
Технічні характеристики
-
Двигуни: 2 × 30 W / 12V / 18000 об./хв
-
Акумулятор: 12V / 9Ah
-
Індикатор заряду батареї: є
-
Зарядний пристрій: 12V / 1000mA
-
Час заряджання: 8-10 годин
-
Індикатор заряджання: є
Система керування
-
Старт: кнопка
-
Звук під час старту: є
-
Плавний старт: є
-
Кількість швидкостей:
-
На панелі: 2
-
На пульті: 3
-
-
Педаль газу: є
-
Педаль-тормоз: немає
-
Рух вперед/назад: кнопка
-
Пульт керування: 2,4G з кнопкою STOP
-
Застосунок: немає
Освітлення
-
Фари: передні та задні
-
Підсвітка: відсутня
-
Кнопка увімкнення/вимкнення світла: є
Мультимедіа
-
Музика: MP3, USB
-
Слот для карти пам'яті: є
-
Bluetooth: є
-
Сигнал: на кермі
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Ширина посадкового місця: 33 см
-
Ремені безпеки: 3-точкові
-
Матеріал: екошкіра
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс/дисків: 19 см / 15 см
-
Розмір задніх коліс/ дисків: 19 см / 15 см
-
Легке складання: є
Корпус
-
Матеріал: пластик
-
Амортизатори:
-
Передні: відсутні
-
Задні: є
-
Додаткові функції
-
Відчиняються двері: є
-
Додаткові елементи: кардридер для SD/TF-карт
Паковання
-
Вага брутто: 15,5 кг
-
Розмір коробки: 107 × 54 × 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Lamborghini |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 12 кг |
| Діаметр передніх коліс | 190 мм |
| Діаметр задніх коліс | 190 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 068 ₴










