
Дитячий електромобіль M 6055EBLR-3 машина автомобіль Porsche одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, FM, світло фар, червоний
8 375 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6055EBLR-3
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий електромобіль M 6055EBLR Porsche
Артикул: M 6055EBLR
Бренд: NO TM / Porsche
Тип: машина
Розміри товару:
- Довжина: 110 см
- Ширина: 65 см (по дзеркалах) / 56 см (по колесах)
- Висота: 44 см
- Вага: 14,5 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 26 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 30 кг
- За віком: від 3 до 8 років
Мотор:
- Кількість / Напруга / RPM: 2×35W / 12V / 12000 об/хв
Батарея:
- Тип: 12V9AH
- Кількість: 1
- Індикатор заряду: +
- Зарядка: 12V / 1000mA
- Час заряджання: 8-12 годин
- Індикатор заряджання: +
Старт:
- Тип: тумблер
- Звук при старті: +
- Плавний старт: +
Швидкість:
- Діапазон: від 3 до 8 км/год
- Кількість швидкостей: 1 (на панелі) / 3 (на пульті)
- Педаль газу: +
- Педаль-гальмо: -
Світло:
- Фари: передні та задні
- Кнопка вмикання/вимикання: +
Звук:
- Музика: MP3, USB, AUX, FM
- Карта пам’яті: +
- Сигнал: на кермі
- Bluetooth: +
Управління:
- Пульт: 2,4G із кнопкою STOP
- Рух вперед/назад: тумблер
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 5-точкові
- Матеріал: екошкіра
- Ширина посадкового місця: 35 см
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс / дисків: 22 см / 19 см
- Розмір задніх коліс / дисків: 22 см / 19 см
- Простий монтаж: +
Корпус:
- Матеріал: пластик
- Дах: -
Амортизатори:
- Передні: +
- Задні: +
Додаткові функції:
- Двері: відкриваються
- Коліщатка для зручного переміщення: +
- Додаткові елементи:
- Картрідер SD/TF
- Тумблер для перемикання режиму керування (педаль газу або пульт радіоуправління)
Упаковка:
- Вага (брутто): 18,5 кг
- Розміри: 110×56,5×29,5 см
Електромобіль M 6055EBLR Porsche — стильний, комфортний і надійний вибір для активних прогулянок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Porsche |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 44 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 375 ₴










