на складі

Басейн прямокутний каркасний 28271 від фірми Intex, наливний басейн, розмір 260х160х65 см, синій
3 737 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28271
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики басейну
- Серія: Rectangular Frame
- Структура: Super Tough 3-шаровий і зносостійкий матеріал. 3 шари: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ
- Матеріал каркаса: оцинковані сталеві труби.
- Час збирання: 30 хв
- Розмір басейну: (ДхШхВ): 260 см х 160 см х 65 см
- Місткість води: 2 282 л
- Розмір коробки: 91.8 см х 30.5 см х 25.4 см
- Вага упаковки: 17.400 кг
Комплектація басейну
До комплекту каркасного басейну Intex 28271 входить:
- адаптер для зливання води;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 2282 л |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 65 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 737 ₴





