на складі

Басейн квадратний каркасний 56217 від фірми Bestway, наливний басейн, розмір 122х122х30 см, синій
1 446 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 56217
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металевий каркас басейну має захисне антикорозійне покриття.
Комплектація
- - надувний басейн
- - ремкомплект
У басейні одночасно можуть плескатися двоє дітей.
Вода в басейні швидко прогрівається.
Xарактеристика:
- Розмір: 122х122х30,5 см
- Об'єм: 409 л
- Вага: 4,8 кг
- Вік: від 3 до 6 років
- Товщина вінілу становить 0,40–0,80 мм.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 409 л |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 30.5 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 446 ₴


