
Синтезатор дитячий (дитяче музичне піаніно на ніжках зі стільчиком) MSS 016 з мікрофоном, від батарейок і мережі
1 517 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MSS 016
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Це музичне піаніно подарує дитині безліч творчих можливостей! 37 клавіш дарують можливість грати улюблені мелодії та створювати власні композиції.
Особливості:
- - підсвітка;
- - розмір зібраного піаніно: 41х23.5х67 см;
- - мікрофон у комплекті
- - регулювання гучності;
- - регулювання темпу;
- - записування і відтворення;
- - 37 клавіш;
- - AUX-кабель;
- - в комплекті є підставка під мікрофон і наклейки;
- - працює від 4 батарейок типу "АА" (не додано до комплекту);
- - працює від мережі (USB-AUX кабель у комплекті);
- - 2 AUX-роз'єми;
- - музика;
- - режими гри (можна вибрати звук не тільки піаніно, а й органа, гітари або інших музичних інструментів);
- — виготовлене з якісного пластику.
Мікрофон у комплекті дає змогу поєднувати спів і гру, влаштовуючи справжні концерти вдома.
Зручний стільчик входить до набору, тож маленькому музикантові буде комфортно під час занять, а стильний дизайн і різноманітні музичні функції зроблять гру ще захопливішою!
Розміри упакування: 41 см × 22 см × 25 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 670 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 517 ₴


