
Синтезатор дитячий (дитяче музичне піаніно на ніжках зі стільчиком) MTK 022 з мікрофоном, від батарейок, для дівчинки
1 162 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MTK 022 pink
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Ваша дитина буде в захваті від цього милого піаніно! Адже ви подаруєте їй не просто музичний інструмент, а цілу станцію для караоке та запису своєї власної музики.
Розміри/габарити
- Довжина (см): 42.3 см
- Ширина (см):19 см
- Висота (см): 55.2 см
Піаніно має 10 написних мелодій і вміє імітувати звуки 10 інструментів. Також піаніно має розкладні ніжки та збирається в столик, до комплекту, до якого входить зручний стілець. До інструмента під'єднується мікрофон для караоке, а також піаніно має роз'єм для під'єднання до зовнішніх програвачів, як-от смартфони та комп'ютери.
Разом із цією іграшкою ви подаруєте дитині нове хобі, а може навіть і новий життєвий захват. Також ваш малюк розвине дрібну моторику своїх рук і свою креативність і музикальний слух під час гри з цим інструментом.
Особливості:
- - піаніно підсвічується різними кольорами в ритм музики;
- - у піаніно записані 10 різних мелодій;
- - 7 різних ритмів;
- - 4 семпли барабанів;
- - 7 інструментів, звуки яких можуть імітувати піаніно;
- - регулюється гучність і швидкість темпу;
- - піаніно має функцію записування та відтворення тільки що програної мелодії;
- - до комплекту з піаніно входить мікрофон для караоке та підставка для нього;
- - є роз'єми для мікрофона та під'єднання інструменту до телефона та комп'ютера;
- - піаніно має розбірні ніжки, які перетворюють його на столик;
- - у комплекті з піаніно йде стільчик і стійка для нот;
- - піаніно працює від трьох батарейок типу "АА" (не входять до набору).
Розміри упакування:52 см × 10 см × 34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 423 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 552 мм |
- Ціна: 1 162 ₴


