
Дитячий ігровий розвивальний килимок HX 9158 A для малюка від народження, дитячий розвивальний музичний килимок, з підвісками
1 486 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HX 9158 A / 50972
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравий дитячий килимок-піаніно подарує малюкові безліч веселих моментів і стане чудовим місцем для гри та розвитку.
Розмір килимка: 99х61 см;
Завдяки поєднанню музики, світлових ефектів і бізіборду дитина з цікавістю досліджуватиме нові можливості. Клавіші, підсвітки та підвісні іграшки допоможуть розвивати слух, моторику та уяву. Килимок виготовлений у приємному дизайні, що створює затишну атмосферу для малюка.
Особливості:
- — дитячий килимок
- - висота дуги: 45 см;
- - 5 текстильних підвісок із погрімувальними елементами;
- - піаніно — бізіборд у формі милого ведмедика;
- - підсвітка;
- - відтворює звуки та мелодії;
- - працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- - кільця;
- - рухомі фігурки;
- - шестерні, які можна обертати;
- - геометричні фігурки;
- - сприяє розвитку дрібної моторики рук;
- - сприяє розвитку слуху та фантазії;
- — покращує когнітивні здібності малюка.
Розміри упакування:47 см × 14 см × 36 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 990 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 450 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 486 ₴


