
Дитячий електромобіль M 3259EBLR-1-2 машина джип, одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, FM, у забарвленні Поліція
10 465 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3259EBLR-1-2
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий електромобіль – технічні характеристики
Габарити:- Довжина: 128 см
- Ширина: 64 см (по колесах) / 74 см (по дзеркалах)
- Висота: 57 см
- Кількість: 2
- Потужність: 12V
- Оберти (RPM): 12000
- Напруга / Ємність: 12V / 9AH
- Кількість: 1
- Сила струму: 1000mA
- Штекер: круглий одинарний
- Напруга: 12V
- Запуск кнопкою: є
- Звук під час старту: є
- Плавний старт: є
- Плавна зупинка: є
- В машині: 2
- На пульті: 3
- Перемикання швидкостей (тумблер): є
- Вперед-назад (тумблер): є
- Передні фари: є
- Задні фари: є
- Підсвічування панелі: є
- Кнопка включення мигалок + звук сирени: є
- Регулювання гучності: є
- Сигнал на кермі: є
- Додаткові кнопки на панелі:
- MP3: є
- SD-карта: є
- USB: є
- FM-радіо: є
- Індикатор заряду батареї: є
- Частота: 2,4G
- Bluetooth (STOP BUTTON): є
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: є
- Матеріал сидіння: екошкіра
- Матеріал: EVA
- Розмір колеса / диска: 25 см / 20,5 см
- Матеріал: пластик
- Кількість шарів коробки: 7
- Колір картону: коричневий
- Відкривні двері: є
- Висувна передня ручка і допоміжні колеса ззаду: є
- Гучномовець: є
- Передні / задні: є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | FM-приймач, Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 128 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 57 см |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 465 ₴









